Wiedźmin

Wejdź w świat wiedźminski, przeżyj wiele przygód i zabijaj potwory. Pamiętaj, bestie mają różne oblicze.

Ogłoszenie



#1 2011-03-07 23:32:47

Sethemar

Nie posiada

Zarejestrowany: 2011-03-07
Posty: 2
Punktów :   

Sugestie odnośnie KP i Drzewka profesji

Otóż sprawa wygląda następująco. W przykładzie KP brak wyjaśnienia dotyczącego rozdziału punktów KP, dopiero po 5 minutach przeczytałem że rozwija się je przez talenty.
Rzecz kolejna to przynajmniej jak dla mnie, całkowity brak czytelności Drzewka profesji. Od razu się pogubiłem i szczerze mówiąc nie wiem o co wam w nim chodziło;]
Czy są jakieś korzyści wybrania życia krasnoluda bądź elfa? Opisu ras również nie zauważyłem.
Proszę o naprowadzenie na to jak stworzyć Kartę Postaci, jak wybrać profesję i wyjaśnienie co będę miał z tego że zostanę elfem.

Co do drzewka profesji to mogę zrobić go nawet w paint'cie aby był bardziej czytelny.
Pozdrawiam wszystkich ;]

Offline

 

#2 2011-03-08 16:44:32

wodnik22

http://img824.imageshack.us/img824/8349/ludzie.png

Zarejestrowany: 2010-05-15
Posty: 350
Punktów :   

Re: Sugestie odnośnie KP i Drzewka profesji

Wiem, system został stworzony przez Zirona, więc nie chciałem się czepiać po zakończeniu prac nad podstawami forum zajmę się Systemem, mianowicie mam zamiar go urozmaicić. Przepraszamy za niedogodności itd. Ale spokojnie, niedługo forum zostanie "napisane" od nowa.

Offline

 

#3 2011-03-08 17:12:49

Sethemar

Nie posiada

Zarejestrowany: 2011-03-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sugestie odnośnie KP i Drzewka profesji

W takim razie służę swoim czasem i pomocą
Sethemar alias Keitaro

Offline

 

#4 2011-03-08 17:41:48

wodnik22

http://img824.imageshack.us/img824/8349/ludzie.png

Zarejestrowany: 2010-05-15
Posty: 350
Punktów :   

Re: Sugestie odnośnie KP i Drzewka profesji

Możesz napisać poważne drzewko profesji, z co najmniej 3 formami rozwoju przy 4 rasach.
Z podstawowym wzorem:

na start: Człowiek, Elf i Krasnolud

gdzie każde może zostać wiedźminem

Napisz tylko stopnie itd. a ja to zrobię w gimpie jak skończę robić z miejscami. Dzięki Kei

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pierwszac.pun.pl www.adw.pun.pl www.tgk.pun.pl www.shinobininjarpg.pun.pl www.warrockcheats.pun.pl